bilet-hane.com » Hakkımızda
Hakkımızda

BİLETHANE

Şirketimiz, binlerce yıllık geçmişinden getirdiği kültürel birikim ve mimari mirası ile dinlerin, dillerin, gelenek-göreneklerin harman olduğu, zengin tarihi olan Mardin’de çalışma disiplininden taviz vermeden deneyimli çalışanlarıyla hizmet vermektedir.

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile güler yüzün buluştuğu Bilethane, 2001 yılından beri var olan otobüs işletmeciliği faaliyetlerine 2014 yılında Turizm sektörünün kapsadığı bütün çalışma kollarını ekleyerek turizmi yaşayan ve yaşatan kurumsal bir kimliğe dönüşmüştür.

Bilethane; araç kiralama, otobüs ve uçak biletleri, tiyatro – konser biletleri, şehir turları, transfer ve organizasyon faaliyetlerini sürdürerek kendini yenileyen bu yeni yapısıyla sektörde adından söz ettirmeye devam etmeyi amaç edinmiştir.

“Bilethane, her türlü bilet arayanların buluştuğu ortak nokta!”

MİSYONUMUZ

Kaliteli, güvenli, müşteri memnuniyetini esas alarak, beşeri ilişkileri önemseyerek hizmet sunmak,

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine istikrarla karşılık vermek,

Bölge turizmine katkıda bulunmak, sektörde adından söz ettirip tanınır hale gelerek bölgedeki müşteri potansiyelini arttıran bir kurum olmak.

VİZYONUMUZ

Faaliyetlerinde sınırsız ve kusursuz hizmet kalitesi anlayışı ile öncü olmak, güvenilir, özgün, daima tercih edilen, yenilikçi bir organizasyon yapısı ile sektörde ilkleri gerçekleştirmek.